6000/1 SILVER PEARL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6000/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 301cm / 119inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
| Block | 6000/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 29 |
| Length | 301cm / 119inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 530kg |
Select the slabs:
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31